Cześć, nazywam się Joanna Szlasa-Więczaszek, cieszę się, że tu jesteś, bo to oznacza, że Twoje zdrowie psychiczne jest dla Ciebie ważne.

 

Jestem psycholożką, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (w trakcie specjalizacji). Pomagam moim klientom w lepszym poznaniu siebie, zrozumieniu swoich emocji, myśli zachowań tak, aby mogli w pełni realizować potencjał i budować zdrowe oraz dobre relacje w swoim życiu. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Psychologia jest nie tylko moim zawodem, ale też wielką pasją, dlatego piszę artykuły psychologiczne, które znajdziesz na moim blogu

Jestem ciekawa drugiego człowieka, jego historii, doświadczeń, trudności, z którymi się zmaga. To pozwala mi spojrzeć głębiej, bez oceny i krytyki, dostrzec prawdziwą osobę. 

Głęboko wierzę, że każdy człowiek ma w sobie potencjał, który może rozwijać i żyć pełnią życia. Wierzę też, że każdą trudność natury psychicznej można pokonać, jeśli tylko podejmie się odpowiednie leczenie, a także jest się zmotywowanym i zaangażowanym w pracę psychologiczną. 

Uważam, że profilaktyka psychologiczna, czyli psychoedukacja pozwoli na budowanie świadomości zdrowia psychicznego oraz zachęci do szukania pomocy w zakresie trudności natury psychicznej. 

Bardzo cieszę się, że zaburzenia psychiczne i problemy psychologiczne przestają być w naszym społeczeństwie tematem tabu, a coraz więcej osób mówi otwarcie i głośno o korzystaniu z psychoterapii. 

Prywatnie interesuję się podróżami, gotowaniem, modą i aranżacją wnętrz. Uwielbiam kawę, jazdę na rowerze i zabawy z moją rudą kotką – Karmelką 🙂

 

" Jestem tutaj, aby Ci pomóc."

MOJE KOMPETNCJE

Psycholog

Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Psychoterapeuta

Jestem w trakcie
4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej

Terapeuta TSR

Ukończyłam szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - I stopień

Terapeuta RTZ

Ukończyłam szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań - nurt terapeutyczny wywodzący się ze szkoły poznawczo-behawioralnej

Terapeuta ACT

Ukończyłam szkolenie z Terapii Akceptacji i Zaangażowania

Coach EMCC

Ukończyłam certyfikowany kurs coachingu (Foundation) akredytowany przez EMCC - European Mentoring & Coaching Council -