Konsultacja psychologiczna to pierwszy krok w stronę zdrowia psychicznego.

Konsultacja psychologiczna jest pierwszym spotkaniem, na którym możemy się poznać i porozmawiać o Twoich trudnościach. Być może nie wiesz jeszcze, czy rozpocząć proces terapeutyczny, więc konsultacja psychologiczna jest świetnym rozwiązaniem. Nie zobowiązuje Cię do podjęcia terapii, możesz z niej skorzystać jednorazowo. Może mieć formę porady psychologicznej, psychoedukacji, bądź wstępu do procesu psychoterapeutycznego. 

Pierwsze spotkanie u psychologa może wywołać różne emocje – lęk, niepokój, niepewność, wstyd. To naturalne. Pamiętaj proszę, że jestem tutaj, aby Ci pomóc. Nie oceniam, nie krytykuję, tworzę atmosferę życzliwości. Tym, co może być pomocne to forma spotkania – wizyta online. W czasie rozmowy możesz przebywać w bezpiecznym i komfortowym dla siebie miejscy np. w ulubionym fotelu z kubkiem aromatycznej herbaty 🙂

Na pierwszym spotkaniu będę chciała Cię poznać i zebrać wywiad psychologiczny. Możesz spodziewać się zatem pytań dotyczących Twojej obecnej sytuacji życiowej – zawodowej, rodzinnej, relacji oraz przeszłości. Te informacje są potrzebne, aby dobrać odpowiednie metody wsparcia. Możesz również zadawać pytania, dzielić się wątpliwościami oraz uwagami. 

 

PRAKTYCZNE INFORMACJE

To naturalne, że doświadczasz w życiu trudności oraz kryzysów. Nie musisz być z tym sam/a. Zgłoś się, jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie ze swoimi problemami. Sięgnij po pomoc, jeśli Twoje emocje i myśli Cię przytłaczają, nie rozumiesz swoich reakcji, chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz, jak to zrobić. Jestem tutaj, aby wesprzeć Cię i pomóc znaleźć rozwiązanie.

Pomagam w obszarach związanych z :

  • zaburzeniami nastroju, depresją
  • zaburzeniami lękowymi, fobią, napadami paniki
  • zaburzeniami odżywiania
  • stresem i wypaleniem zawodowym
  • kryzysami życiowymi – w pracy, w związku, w rodzinie, w relacjach
  • samotnością
  • niskim poczuciem własnej wartości
  • trudnościami w relacjach interpersonalnych
  • rozwojem osobistym 

Zarówno konsultacje psychologiczne, jak i sesje psychoterapeutyczne są prowadzone w formie online za pomocą platform skype/zoom/google meeting.  Dzięki tej formie możesz pozostać w bezpiecznym i komfortowym dla Ciebie miejscu, a jednocześnie pracować efektywnie nad swoimi trudnościami. Możesz połączyć się z dowolnego miejsca na świecie. Spotkanie trwa 50 min.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnym oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Wykorzystuję również metody terapii akceptacji i zaangażowania, a także racjonalnej terapii zachowań. Stale poszerzam zestaw narzędzi, aby dopasowywać je do indywidualnych potrzeb klientów. W trakcie pracy z klientem ustalamy wspólnie cele terapii, aby na bieżąco monitorować postępy pracy.

W pracy z klientami najważniejsze jest dla mnie zbudowanie autentycznej i szczerej relacji, pełnej empatii, która pozwoli nam wspólnie pracować nad Twoimi trudnościami. Nigdy nie oceniam, nie mówię Ci co masz zrobić, nie narzucam rozwiązań. Podczas spotkań możesz być w pełni sobą. Tworzę przestrzeń akceptacji, życzliwości i komfortu. To Ty jesteś ekspertem od swojego życia. Towarzyszę Ci w procesie odkrywania siebie, budowania zdrowych sposobów reagowania, tworzenia dobrych relacji pokazując różne metody i narzędzia, z których sam/a wybierasz to, co jest dla Ciebie najbardziej pomocne. 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 r.ż.

Przed spotkaniem możesz przygotować notatki z opisem trudności, z którą się do mnie zgłaszasz, aby w czasie rozmowy łatwiej było Ci przywołać informacje.

Zarówno konsultacja psychologiczna, jak i sesja psychoterapeutyczna kosztują 200 zł. Spotkanie trwa 50 min.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Aby zapisać się na konsultację psychologiczną online wybierz dogodny dla Ciebie termin z kalendarza i umów wizytę. Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany/a do kalendarza z dostępnymi terminami.

Joanna Szlasa-Więczaszek - ZnanyLekarz.pl

 

Jeśli żaden z terminów nie jest dla Ciebie odpowiedni, to skontaktuj się ze mną bezpośrednio na adres: 

biuro@mojarelacja.pl

 

OPINIE KLIENTÓW

Joanna Szlasa-Więczaszek - ZnanyLekarz.pl
Małgorzata
Czytaj więcej
"Pani Joanna to wspaniały psycholog ,który pomaga w konkretny sposób. Jest zaangażowana w swoją pracę. Już po pierwszej konsultacji poczułam ze Pani Joanna jest wstanie mi pomóc. Polecam gorąco konsultacje u Pani Joanny."
Mateusz
Czytaj więcej
"Byłem u Pani Asi na kilku wizytach i po każdej czułem się zdecydowanie lepiej, Pani Asia nie ocenia, wysłuchuje i zadaje trafne pytania, które dają do myślenia. Mogę śmiało powiedzieć, że wizyty bardzo mi pomogły i polecam wszystkim :)."
Magdalena
Czytaj więcej
"Zaangażowanie w moją historię, empatia i inteligencja emocjonalna okazywana mi na każdym ze spotkań sprawiły, że czułam się zaopiekowana, zrozumiana, bezpieczna i wysłuchana, a także zmobilizowana do walki o siebie. Polecam każdemu, kto potrafi korzystać z rad doświadczonej specjalistki i wdrażać w życie wszystkie cenne wskazówki. Spotkania pomogły mi zrozumieć wiele trudnych emocji z jakimi się zmagam oraz zatrzymać się i zastanawiać nad własnymi uczuciami, które wcześniej pomijałam. Bardzo dziękuję za pomoc!"
Natalia
Czytaj więcej
"Pani Joanna jest bardzo sympatyczną i spokojna osobą. Bardzo mi pomogła. Pani Joanna, nie ocenia i nie wyraża swojej opinii i nakierowała mnie w wielu sprawach, dzięki temu odkryłam w sobie odpowiedź na wiele pytań. Czuję, że to był pewien rozwój, całkowita zmiana myślenia przez co żyje się lepiej. Polecam."
Wiktoria
Czytaj więcej
"Pani Joanna jest sympatyczną osobą. Jest w pełni zaangażowana na każdej naszej wizycie. Omawiamy wszystkie problemy, szukamy przyczyny i rozwiązań. Czuje się motywowana do pracy poza spotkaniem przez panią Joannę. Cieszę się, że zgłosiłam się do Pani Joanny.
Adam
Czytaj więcej
"Bardzo dobrze mi się współpracuję z Panią Joanną nad moimi problemami. Dzięki Pani jestem w stanie spoglądać na świat z innej perspektywy. Bardzo przyjemna atmosfera, w tym brak negatywnej oceny mojej osoby powoduje, że jestem w stanie rozmawiać nawet o najbardziej dyskretnych problemach swojego życia."
Anna
Czytaj więcej
"Współpracuję z Panią Joasią już kilka miesięcy. Konsultacje są bardzo pomocne, widzę zmianę. Zgłosiłam się do Pani w dość trudnym okresie życia, spotkania pomagają mi wrócić do stanu równowagi. Polecam serdecznie."
Barbara
Czytaj więcej
"Pani Joanna bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji życiowej. Widzę bardzo dużą zmianę w postrzeganiu i interpretowaniu różnych sytuacji. Podczas sesji nie jestem oceniana, a Pani Joanna proaktywnie pomaga znaleźć rozwiązania i spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Zdecydowanie polecam!"
Poprzedni
Następny