VOUCHER PODARUNKOWY


Podaruj bliskiej osobie
wyjątkowy prezent.

Często nasi bliscy sami nie chcą sięgnąć po pomoc i wsparcie, ponieważ się wstydzą, albo nie mają środków finansowych. Pojawiają się wątpliwości i myśli typu “inni pewnie mają poważniejsze problemy”, “jakoś dam sobie radę sam/a”, “chyba nie jest jeszcze aż tak źle”, “nie będę nikomu zawracać głowy”. Te obawy blokują przed umówieniem się na spotkanie ze specjalistą. 

Otrzymanie takiego vouchera może być pierwszym krokiem, aby rozpocząć proces zmiany, dać sobie prawo do sięgnięcia po wsparcie i zadbać o siebie. 

Wręczając bliskiej osobie taki prezent okazujesz troskę o jej strefę psychiczną, mentalną. To niezwykły znak miłości, bliskości, wsparcia. 

Voucher możesz połączyć z zestawem do pielęgnacji ciała, czy świecami, co stworzy doskonały prezent dbający zarówno o strefę psyche i soma 🙂

Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.
ALICE MILLER

Voucher można zrealizować do 31.12.2023r. Jeden voucher obejmuje jedną konsultację psychologiczną w formie sesji rozwojowej lub sesji terapeutycznej. Spotkanie trwa 50 min. Odbywa się w formie online, zatem można się połączyć z dowolnego miejsca na świecie, jak również z bezpiecznego fotela w swoim salonie 🙂

Podczas spotkania możemy porozmawiać np. o:

  • trudnościach,  z jakimi dana osoba się mierzy np. niskie poczucie własnej wartości, brak asertywności
  • poznaniu siebie, swojego celu, wartości
  • poszukiwaniu swojej drogi
  • budowaniu relacji z innymi

Aby zrealizować voucher należy się skontaktować pod nr tel. +48 666 948 445 lub mailowo na adres biuro@mojarelacja.pl i umówić termin spotkania oraz platformę do połączenia online (np. skype, zoom, whatsapp, google meeting). 

Cena vouchera to 150 zł. Voucher nie podlega zwrotowi. 

KUP VOUCHER

Aby kupić voucher napisz maila na poniższy adres lub wypełnij poniższy formularz. Otrzymasz zwrotnie informacje dotyczące płatności, a następnie spersonalizowany voucher.