W gabinecie psychologicznym tworzę atmosferę otwartości, szacunku, życzliwości i bezpieczeństwa. Nie oceniam, nie krytykuję. Słucham, chcę zrozumieć Twój świat. Podchodzę z autentyczną ciekawością drugiego człowieka. Chcę zobaczyć prawdziwego Ciebie, takim jakim jesteś. Daję przestrzeń do bycia sobą.

KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA

Pierwsze spotkanie, którego celem jest poznanie Twoich potrzeb, oczekiwań oraz celów, aby dobrać jak najlepszą formę pomocy.

PSYCHOTERAPIA

Spotkania, podczas których pracujemy nad Twoimi trudnościami oraz wdrażamy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Aby zapisać się na konsultację psychologiczną online lub sesję psychoterapeutyczną wybierz dogodny dla Ciebie termin z kalendarza i umów wizytę. Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany/a do kalendarza z dostępnymi terminami.

Joanna Szlasa-Więczaszek - ZnanyLekarz.pl

 

Jeśli żaden z terminów nie jest dla Ciebie odpowiedni, to skontaktuj się ze mną bezpośrednio na adres: 

biuro@mojarelacja.pl

 

OPINIE KLIENTÓW

Joanna Szlasa-Więczaszek - ZnanyLekarz.pl
Małgorzata
Czytaj więcej
"Pani Joanna to wspaniały psycholog ,który pomaga w konkretny sposób. Jest zaangażowana w swoją pracę. Już po pierwszej konsultacji poczułam ze Pani Joanna jest wstanie mi pomóc. Polecam gorąco konsultacje u Pani Joanny."
Mateusz
Czytaj więcej
"Byłem u Pani Asi na kilku wizytach i po każdej czułem się zdecydowanie lepiej, Pani Asia nie ocenia, wysłuchuje i zadaje trafne pytania, które dają do myślenia. Mogę śmiało powiedzieć, że wizyty bardzo mi pomogły i polecam wszystkim :)."
Magdalena
Czytaj więcej
"Zaangażowanie w moją historię, empatia i inteligencja emocjonalna okazywana mi na każdym ze spotkań sprawiły, że czułam się zaopiekowana, zrozumiana, bezpieczna i wysłuchana, a także zmobilizowana do walki o siebie. Polecam każdemu, kto potrafi korzystać z rad doświadczonej specjalistki i wdrażać w życie wszystkie cenne wskazówki. Spotkania pomogły mi zrozumieć wiele trudnych emocji z jakimi się zmagam oraz zatrzymać się i zastanawiać nad własnymi uczuciami, które wcześniej pomijałam. Bardzo dziękuję za pomoc!"
Natalia
Czytaj więcej
"Pani Joanna jest bardzo sympatyczną i spokojna osobą. Bardzo mi pomogła. Pani Joanna, nie ocenia i nie wyraża swojej opinii i nakierowała mnie w wielu sprawach, dzięki temu odkryłam w sobie odpowiedź na wiele pytań. Czuję, że to był pewien rozwój, całkowita zmiana myślenia przez co żyje się lepiej. Polecam."
Wiktoria
Czytaj więcej
"Pani Joanna jest sympatyczną osobą. Jest w pełni zaangażowana na każdej naszej wizycie. Omawiamy wszystkie problemy, szukamy przyczyny i rozwiązań. Czuje się motywowana do pracy poza spotkaniem przez panią Joannę. Cieszę się, że zgłosiłam się do Pani Joanny.
Adam
Czytaj więcej
"Bardzo dobrze mi się współpracuję z Panią Joanną nad moimi problemami. Dzięki Pani jestem w stanie spoglądać na świat z innej perspektywy. Bardzo przyjemna atmosfera, w tym brak negatywnej oceny mojej osoby powoduje, że jestem w stanie rozmawiać nawet o najbardziej dyskretnych problemach swojego życia."
Anna
Czytaj więcej
"Współpracuję z Panią Joasią już kilka miesięcy. Konsultacje są bardzo pomocne, widzę zmianę. Zgłosiłam się do Pani w dość trudnym okresie życia, spotkania pomagają mi wrócić do stanu równowagi. Polecam serdecznie."
Barbara
Czytaj więcej
"Pani Joanna bardzo mi pomogła w trudnej sytuacji życiowej. Widzę bardzo dużą zmianę w postrzeganiu i interpretowaniu różnych sytuacji. Podczas sesji nie jestem oceniana, a Pani Joanna proaktywnie pomaga znaleźć rozwiązania i spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Zdecydowanie polecam!"
Poprzedni
Następny

PRAKTYCZNE INFORMACJE

To naturalne, że doświadczasz w życiu trudności oraz kryzysów. Nie musisz być z tym sam/a. Zgłoś się, jeśli czujesz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie samodzielnie ze swoimi problemami. Sięgnij po pomoc, jeśli Twoje emocje i myśli Cię przytłaczają, nie rozumiesz swoich reakcji, chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz, jak to zrobić. Jestem tutaj, aby wesprzeć Cię i pomóc znaleźć rozwiązanie.

Pomagam w obszarach związanych z :

  • zaburzeniami nastroju, depresją
  • zaburzeniami lękowymi, fobią, napadami paniki
  • zaburzeniami odżywiania
  • stresem i wypaleniem zawodowym
  • kryzysami życiowymi – w pracy, w związku, w rodzinie, w relacjach
  • samotnością
  • niskim poczuciem własnej wartości
  • trudnościami w relacjach interpersonalnych
  • rozwojem osobistym 

Zarówno konsultacje psychologiczne, jak i sesje psychoterapeutyczne są prowadzone w formie online za pomocą platform skype/zoom/google meeting.  Dzięki tej formie możesz pozostać w bezpiecznym i komfortowym dla Ciebie miejscu, a jednocześnie pracować efektywnie nad swoimi trudnościami. Możesz połączyć się z dowolnego miejsca na świecie. Spotkanie trwa 50 min.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnym oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Wykorzystuję również metody terapii akceptacji i zaangażowania, a także racjonalnej terapii zachowań. Stale poszerzam zestaw narzędzi, aby dopasowywać je do indywidualnych potrzeb klientów. W trakcie pracy z klientem ustalamy wspólnie cele terapii, aby na bieżąco monitorować postępy pracy.

W pracy z klientami najważniejsze jest dla mnie zbudowanie autentycznej i szczerej relacji, pełnej empatii, która pozwoli nam wspólnie pracować nad Twoimi trudnościami. Nigdy nie oceniam, nie mówię Ci co masz zrobić, nie narzucam rozwiązań. Podczas spotkań możesz być w pełni sobą. Tworzę przestrzeń akceptacji, życzliwości i komfortu. To Ty jesteś ekspertem od swojego życia. Towarzyszę Ci w procesie odkrywania siebie, budowania zdrowych sposobów reagowania, tworzenia dobrych relacji pokazując różne metody i narzędzia, z których sam/a wybierasz to, co jest dla Ciebie najbardziej pomocne. 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 r.ż.

Przed spotkaniem możesz przygotować notatki z opisem trudności, z którą się do mnie zgłaszasz, aby w czasie rozmowy łatwiej było Ci przywołać informacje.

Zarówno konsultacja psychologiczna, jak i sesja psychoterapeutyczna kosztują 200 zł. Spotkanie trwa 50 min. Odbywa się w formie online.